ietinama pleve 1

Plēves un aizsargplēves ir neaizstājams palīgs daudzu nozaru uzņēmumiem, ļaujot nodrošināt produkcijas kvalitāti un drošību transportēšanas un uzglabāšanas laikā. Kvalitatīvas plēves izvēle ir svarīga, jo tās palīdz saglabāt preci tās sākotnējā stāvoklī, palīdzot novērst preču bojāšanos un vērtības kritumu. Plēves tiek izmantotas atkarībā no uzņēmuma specifikas un vajadzībām. Piemēram, palešu iepakošanai izmanto elastīgās palešu jeb "stretch" plēves, kas pieejamas gan manuālai, gan mehāniskai lietošanai. Tās ir ļoti izturīgas, nodrošinot kvalitatīvu preču iepakošanu un aizsardzību.

Termoformējošās plēves tiek plaši izmantotas pārtikas produktu iepakošanā, jo tās var viegli formēt un pielāgot produkta formai, ļaujot pārtikas produktus ilgāk saglabāt svaigus. Vienslāņa un divslāņu plēves izmanto lauksaimniecībā, jo tās nodrošina UV aizsardzību un ir piemērotas siltumnīcu un lecekšu pārklāšanai. Savukārt laminētās plēves ar aizsargbarjeras īpašībām būs piemērots risinājums gandrīz jebkāda veida preču iepakošanai, jo tās spēj izturēt augstas slodzes un nodrošināt efektīvu aizsardzību pret ārējiem apstākļiem.

SIA Unilevel aizsargplēves 

Aizsargplēves visbiežāk izmanto, lai pasargātu virsmas ražošanas, transportēšanas un uzstādīšanas procesā. SIA Unilevel piedāvā plašu aizsargplēvju klāstu, kas piemērotas ne tikai pārtikas rūpniecībai, bet arī tādu materiālu iepakošanai kā metāls, alumīnijs, nerūsējošais tērauds, stikls, koks, mēbeļu dēļi un citi materiāli. SIA Unilevel piedāvātās aizsargplēves ir izstrādātas, lai garantētu virsmu aizsardzību no skrāpējumiem, traipiem un citiem bojājumiem, kas var rasties transportēšanas un montāžas procesā. Tās ir viegli noņemamas, neatstājot nekādas pēdas, kas ir īpaši svarīgi stiklam un finiera virsmām. Visas mūsu aizsargplēves atbilst augstiem vides aizsardzības standartiem un ir 100% pārstrādājamas. 

Kādēļ dot priekšroku SIA Unilevel aizsargplēvēm un plēvēm?


Izvēloties SIA Unilevel piedāvātas aizsargplēves, jūs iegūsiet augstākās kvalitātes produkta garantiju. Mūsu plēves nodrošina izcilu saķeri ar jebkuru virsmu un efektīvi aizsargā pret novecošanu, ko rada UV starojums, mitrums un augstas temperatūras līdz pat 12 mēnešiem. Plēves ir izgatavotas, izmantojot videi draudzīgu tehnoloģiju, kas atbilst visiem vides aizsardzības standartiem un ir 100% pārstrādājamas. Tās piedāvā lielisku izturību pret nodilumu, caurduršanu un skrāpējumiem, un pēc to noņemšanas virsmas paliek neskartas, bez  traipiem vai marķējumiem, pateicoties "easy-peel" sistēmai. 

Aizsargplēves pilda ļoti svarīgu funkciju jūsu uzņēmuma ražošanas procesā, tādēļ neriskējiet un izvēlieties augstas kvalitātes produktu, kas palīdzēs pasargāt jūsu produkciju pret ārējās vides negatīvo ietekmi!

Uzziniet vairāk par mūsu plašo plēvju un aizsargplēvju piedāvājumu