bio maisini

Arvien lielāka sabiedrības izpratne par vides problēmām un vajadzība pēc ilgtspējīgām alternatīvām ir veicinājusi pieprasījumu pēc bio maisiņiem. Pieprasījums, viennozīmīgi, ietekmē piedāvājumu – tas kļūst aizvien plašāks un pieejamāks sabiedrībai. 

Bio maisiņi ir izgatavoti no izejvielām, kas dabiski sadalās, piemēram, no kukurūzas. Šie maisi ir videi draudzīga alternatīva tradicionālajiem plastmasas maisiem, kuru sadalīšanās ir ilgstoša un atstāj būtisku ietekmi uz vidi. Bio maisi tiek izgatavoti, ņemot vērā vides ilgtspēju un kopējos centienus samazināt plastmasas piesārņojumu. Tā kā bio maisi ir bioloģiski sadalāmi, tie atbilst bioloģiskajai atkritumu pārstrādes politikai un var tikt izmantoti kā komposts vai citos bioloģiskās pārstrādes procesos. Svarīgi pieminēt, ka no šā gada 1. janvāra bioloģisko atkritumu šķirošana ir obligāta visā Latvijā. Šādi bio maisiņi ir ļoti noderīgi, ja šķiro atkritumus – tos iespējams izmest bioloģisko atkritumu konteineros.

 

Izvēlies mūsdienīgu iepakojumu!

 

Bio maisiņus ieteicams izvēlēties ne vien pašpatēriņam, piemēram, šķirojot atkritumus, bet ieviest tos arī uzņēmumu piedāvāto iepakojumu klāstā. Pieaugot sabiedrības izpratnei par vides problēmām, daudzi cilvēki jūtas atbildīgi par iegādātajiem produktiem un to iepakojumu – ne velti sabiedrības atzinību gūst, piemēram, beziepakojumu veikali. Šādas inovācijas piedāvāšana klientiem ne vien veicina zaļi domājošu cilvēku atbalstu uzņēmumam, bet arī parāda, ka rūpes par vidi ir mūsu kopīgais mērķis. 

 

Sociālā atbildība ir aspekts, ko, izvēloties pakalpojumu sniedzēju, izvērtē gana daudz patērētāji. Izmantojot bio maisus, cilvēki sajūt, ka viņi iegulda savu daļu ilgtspējīgā un videi draudzīgā dzīvesveidā. Bio maisiņi vai bio atkritumu maisi pieejami dažādos izmēros, līdz ar to tos iespējams iegādāties dažādām vajadzībām. Uzņēmumiem, kas vēlas ieviest savā darbībā videi draudzīgāku dzīvesveidu, maisiņi pieejami arī ar apdruku. Lai samazinātu vides piesārņojumu, sabiedrībai jādarbojas kopā. Globālo vides problēmu kontekstā pāreja uz bioloģiski sadalāmiem vai biomasas maisiem ir viens no soļiem, lai samazinātu plastmasas piesārņojumu un veicinātu ilgtspējīgu materiālu izmantošanu. Vērojot aktualitātes pasaulē un Latvijā, ir skaidrs, ka pieprasījums pēc bio maisiņiem tikai pieaugs, iespējams, šādi maisiņi nākotnē pavisam aizstās līdz šim ierastos iepakojumus. Lai dzīvotu mūsdienīgi un videi draudzīgi, iesakām ieviest bio maisiņu vai bio atkritumu maisu lietošanu ikdienā jau šobrīd. 

 

Bio maisiņi – risinājums ikvienam

 

Aktuālais bio maisiņu un bio atkritumu maisu piedāvājums pašlaik ir gana plašs, lai ikviens varētu rast sev piemērotu risinājumu. Tie pieejami gan lielākos, gan mazākos izmēros, ruļļos vai gabalos, ar rokturiem vai bez rokturiem. “Unilevel” piedāvājumā esošie bio maisi ražoti no kukurūzas, un tie pilnībā sadalās gada laikā. Ir iespējams tos arī personalizēt uzņēmuma vajadzībām, lai ikviens zinātu, ka uzņēmums darbojas videi draudzīgi un rūpējas par dabu mums apkārt.