papira maisins

Papīra maisiņš – mūsdienīga un videi draudzīga izvēle

Laikā, kad visā pasaulē aktīvi tiek runāts par klimata pārmaiņām un to, kā tās samazināt, katram cilvēkam ir iespēja piedalīties vides uzlabošanā, izvēloties dzīvot dabai draudzīgi. Ir dažādi veidi, kā to darīt, un viens no tiem ir plastmasas maisiņu aizstāšana ar papīra maisiņiem. Neskatoties uz to, ka papīra maisiņi dažādos veikalu tīklos un uzņēmumos parādījušies jau sen, joprojām daļa sabiedrības ikdienā izmanto plastmasas maisiņus. 

Plastmasas maisiņi nereti nonāk dabā, kur tie nesadalās, bet rada piesārņojumu, no kura ilgtermiņā cieš visa sabiedrība. Šobrīd rūpes par vidi ir vērtība, kam uzmanību pievērš aizvien vairāk patērētāju, līdz ar to, sekojot līdzi tendencēm, ieteikumā ieviest uzņēmumā pārstrādājamus iepakojumus ir vērts ieklausīties. 

 

Izvēloties izmantot papīra maisiņus, ne tikai tiek apmierināts plašāks sabiedrības loks – zaļi domājoši cilvēki, iepakojuma ilgtspējības piekritēji, vides aktīvisti –, bet arī tiek parādīta uzņēmuma nostāja attiecībā pret vidi. Sociālā atbildība un atbildība pret vidi kopumā kļūst par aizvien svarīgāku aspektu ikviena patērētāja acīs. Tādā veidā izvēle par labu papīra maisiņu ieviešanai uzņēmumam sniedz ne vienu vien ieguvumu. 

 

Individuāls dizains katram klientam

 

Papīra maisiņus iespējams izgatavot gan vēlamajā izmērā, gan arī krāsā. Maisiņi tiek izgatavoti no dabiskiem un pārstrādātiem papīra materiāliem, rūpējoties par vidi un to, kādu nospiedumu tajā mēs atstājam. Papīra maisiņus iespējams arī apdrukāt atbilstoši uzņēmuma vajadzībām – vai tas būtu logotips, sauklis vai pilnīga papīra maisiņa apdruka. Ja sākotnēji nav skaidrs, kāds apdrukas risinājums būtu piemērotāks, mūsu pieredzējušie darbinieki palīdzēs izzināt vajadzības un rast labāko risinājumu.

 

papira maisini


Veicini zīmola atpazīstamību!


Apdrukāts papīra maisiņš nav tikai iepakojums, ko piedāvā uzņēmums, tā ir arī daļa no tēla veidošanas. Nozīme patērētāja pozitīvajā pieredzē noteikti ir ne vien lieliskam klientu servisam un kvalitatīvam produktam, bet arī tam, kā produkts tiek pasniegts. Nenoliedzami, daļa patērētāju iegādes brīdī novērtē arī vizuālo noformējumu, izdarot izvēli par labu vizuāli pievilcīgākajam produktam. Skaists un kvalitatīvs papīra maisiņš kalpos ne tikai vienu reizi. Izmantojot apdrukāto maisiņu atkārtoti, tā būs arī papildus reklāma jūsu uzņēmumam – īpaši, ja maisiņa dizains būs unikāls un piesaistošs. Šāda risinājuma izvēle uzņēmuma vārdu var iznest ne vien tuvējās ielās, bet arī tālākās pilsētās, piesaistot aizvien jaunus interesentus. Priecīgs klients ir ieguldījums zīmola atpazīstamības veicināšanā!


Rodot gaumīgu risinājumu un personalizējot papīra maisiņu, to iespējams izmantot ne vien tirdzniecībā, bet arī korporatīvajām dāvanām. Svētkos vai parastā ikdienā, izrādot laipnības žestu kādam sadarbības partnerim, nebūs jādomā par īpašu iesaiņojumu, jo papīra maisiņš ar apdruku jau kalpos kā lielisks variants, kā iesaiņot dāvanu. 


Unilevel komanda labprāt uzklausīs ikviena klienta vēlmes un sniegs konsultāciju par to, kā panākt labāko rezultātu!

 

Nodrošinām augstas kvalitātes servisu, darbā izmantojot modernākās un aktuālākās tehnoloģijas, lai rezultāts priecētu ne vien mūs, bet arī jūs!