limlentas iepakosanai 1

Līmlente ir universāls iepakojamais materiāls, kas noderēs gandrīz jebkurā uzņēmumā. Mūsdienās, attīstoties piegāžu tīklam un piegādes ātrumam gan Latvijas, gan Baltijas robežās, vairs nav izdevīgi doties ar personīgo transportu uz noliktavu vai veikalu otrā Latvijas malā, lai iegādātos nepieciešamos materiālus un rezerves daļas uzņēmuma vajadzībām. Šobrīd finansiāli izdevīgāks risinājums ir preču piegāde ar pasta, kurjera vai pakomāta starpniecību.

Lai nodrošinātu, ka pasūtītā prece nonāk galamērķī tikpat labā stāvoklī, kā to izsūtot, ir svarīgi to kvalitatīvi un atbilstoši iepakot. Atbilstoša materiāla un izmēra līmlente ļaus droši aizlīmēt kastes un citus iepakojumus, garantējot, ka pārvietošanas laikā tas neatvērsies un prece netiks sabojāta. Savukārt apdrukātas līmlentes var tikt izmantotas ne tikai kā iepakojamais materiāls, bet arī kā lielisks reklāmas elements.

 

UNILEVEL piedāvā dažādu veidu, materiālu un izmēru līmlentes, kas palīdzēs efektivizēt jūsu uzņēmuma ražošanas procesus.

Sazinieties ar mums par sadarbības iespējām!