flow pack iepakosana 1 1

Kas ir flow-pack iepakojums?

 Flow-pack iepakojums rūpniecībā un pārtikas ražošanā ir plaši izmantots iesaiņojuma veids. Tas ir produktu iepakojums ar vienu garenvirziena un divām šķērseniskām šuvēm. Šis iepakojums ir ļoti pieprasīts pārtikas, it sevišķi maizes un miltu konditorejas izstrādājumu (ciabattas, keksi, sausmaizītes, mīkstās barankas, sausbaranciņas, bulciņas u.c.), piena produktu (siera, biezpiena sieriņu un desertu, biezpiena) iepakošanā. Vēl viena pārtikas nozare, kur ideāli piemērots ir tieši flow- pack iepakojums, ir saldētie pārtikas produkti – dārzeņi, ledus, saldējums, deserti, pelmeņi, pankūkas u.c. Šo iepakošanas veidu izmanto gan mazi, gan lieli uzņēmumi: šāds automatizētais iepakošanas process ļauj samazināt darbaspēka izmaksas, ir ērts, ātrs un efektīvs. 
 
 
Tirgū ir pieejamas vertikālās un horizontālās iekārtas darbam ar flow-pack materiālu. Vertikālās pārsvarā izmanto šķidrajiem (piena izstrādājumi) un beramajiem produktiem (čipsi, baranciņas u.c.). Visizplatītākās ir horizontālās iepakošanas iekārtas. Visām iepriekš minētajām iekārtām mēs piedāvājam augstas kvalitātes plēvi ar klientam nepieciešamajiem parametriem: tiek ņemta vērā plēves kausējuma temperatūra, caurspīdīgums, biezums, mikronu skaits, platums utt.
 
 
 
UNILEVEL konsultanti uzklausīs jūsu vajadzības, iedziļināsies visās ražošanas procesa niansēs un piedāvās Jūsu produkta specifikai piemērotāko risinājumu. 
Mums ir svarīgi, lai klients ne tikai nopirktu, bet galvenais  - lai būtu apmierināts ar piedāvāto risinājumu un sadarbotos ar mums ilgtermiņā. 
 
 

Termoformējošā un termosarukuma plēve

 
Termformējošā (vai termosarukuma)  plēve būs piemērota gaļas, siera produktu un maizes iepakošanai. To izmanto  arī industriālie ražotāji, kuri savu produkciju pako kastēs (cepumi, riekstiņi ar iebiezināto pienu, marmelādes konfektes utt.). Termoformējošajai plēvei ir lieliskas saraušanās īpašības, augsts skābekļa caurlaidības diapazons, ar to var stingri iepakot produktu, novēršot škidruma noplūdi. Tā kā šis materiāls ir izturīgs pret triecieniem un pārduršanu, produkts ir pasargāts no bojājumiem transportēšanas laikā.
Termoformējošā plēve būs piemērota gan svaigiem produktiem, gan tādiem, kas paredzēti saldēšanai. 
 

Plaša iepakošanas materiālu izvēle ražošanas un transportēšanas vajadzībām

 
SIA UNILEVEL piedāvā ļoti plašu iepakojuma materiālu sortimentu gan pārtikas , gan rūpniecības preču ražotājiem, kā arī transportēšanas vajadzībām.
 
Ja jums ir produkts, kuru nepieciešams iepakot – mēs atradīsim tam piemērotāko, finansiāli izdevīgāko un efektīvāko iepakojuma veidu!
Sazinies ar mums un saņem bezmaksas konsultāciju!