ziemassvetku davanas

Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem, un ir pēdējais brīdis sākt domāt par dāvanām klientiem, sadarbības partneriem un darbiniekiem. Korporatīvo dāvanu tradīcija ir ļoti nozīmīga, jo šis ir veids, kā pateikties lojālajiem klientiem un ilgtermiņa sadarbības partneriem – dāvana ir viens no labākajiem veidiem, kā likt justies īpašiem un novērtētiem. Lai arī šķiet, ka tāds sīkums kā iepakojums nemaina dāvanas vērtību, tomēr vēlamies atgādināt, cik būtiski no mārketinga viedokļa ir ievērot vienotu uzņēmuma stilu it visā, pat Ziemassvētku dāvanās. Un kādēļ gan neizmantot iespēju dāvanu pārvērst jūsu uzņēmuma reklāmā? 

 

Kādēļ dāvanu iepakojums ir svarīgs?

 

Dāvana, kas ir pieskaņota uzņēmuma vizuālajai identitātei, ne tikai iepriecinās tās saņēmēju, bet arī atgādinās par jūsu uzņēmumu. Patiesībā korporatīvajām dāvanām iepakojums ir tikpat svarīgs kā pats dāvanas saturs. Dāvana, ar sliktu iepakojumu vai vispār bez tā, norāda, ka uzņēmuma vadībai nerūp savi klienti un sadarbības partneri. Iepakojumam noteikti ir jāatbilst uzņēmuma mērķtirgum un jāuzrunā klienti, lai viņi vēl ilgi pēc dāvanas saņemšanas atcerētos par jums. Nebaidieties būt pamanāmi un spilgti – cilvēkiem patīk saņemt ekscentriskas un interesantas dāvanas, kas paliks atmiņā. Noteikti padomājiet par to, lai dāvana būtu ērti atverama un iepakojamais materiāls būtu ražots no pārstrādājama materiāla. Mūsdienās ilgtspējība un ietekme uz vidi ir ļoti būtisks faktors, un nepārdomāts iepakojums var sabojāt uzņēmuma tēlu klientu un sadarbības partneru acīs. 

 

Kādu iepakojuma veidu izvēlēties?

 

Dāvanu maisiņi noteikti ir iepakojumu topa augšgalā un viena no mūsu klientu pieprasītākajām izvēlēm. Dāvanu maisiņi ir viegli, neaizņem daudz vietas un tajos var ievietot dažādu formu priekšmetus, kā arī dāvanas saņēmējs maisiņu varēs izmantot arī pēc dāvanas izlietošanas. Ne mazāk svarīgs fakts – dāvanu maisiņi ir ekonomiski izdevīgākais iepakojuma veids, kas palīdzēs ieekonomēt dāvanām atvēlēto budžetu. 

Ne mazāk pieprasīts iepakojuma veids ir polipropilēna maisiņi ar plakanu pamatni jeb "block bottom", kas būs piemēroti dažāda veida beramajiem produktiem – konfektēm, sukādēm, cepumiem, riekstiem un citiem produktiem. Šāda tipa maisiņi vizuāli izskatās ļoti pievilcīgi un gaumīgi un būs ērts un praktisks dāvanu iesaiņošanas veids. 

Ja vēlaties gaumīgi un skaisti iepakot Ziemassvētku dāvanas klientiem un sadarbības partneriem, SIA Unilevel palīdzēs jums izstrādāt piemērotāko dizainu! Mums ir svarīgi, lai lielisks saturs iegūtu  atbilstošu ārējo formu!