Papīra maisiņš

 

 papira maisini 1

 

Ilgtspējīgs un dabai draudzīgs iepakojums

 

Produktu iepakojums var vai nu veicināt produkta pārdošanas apjomus, vai nu tos kavēt. Lai arī paša produkta kvalitāte ir ļoti svarīga, tomēr nereti pievilcīgs iepakojums ir iemesls, kādēļ pircējs izvēlas iegādāties konkrēto produktu. Šobrīd cilvēki aizvien vairāk uzmanības pievērš tam, cik produkts un tā iepakojums ir draudzīgs apkārtējai videi. Pētījumi liecina, ka 58% Latvijas iedzīvotāju ir svarīgi, lai preces iepakojums būtu videi draudzīgs un pārstrādājams. Tas nozīmē, ka lielākā daļa no patērētājiem Latvijā pievērš uzmanību tam, kāds ir produktu iepakojums un vai to ir iespējams pārstrādāt. Arī ražotājiem būtu jāpievērš uzmanība šai tendencei un sava saražotā produkcija jāiepako ilgtspējīgā un videi draudzīgā iepakojumā. 

 

Kādam iepakojuma materiālam dot priekšroku?

 

Iepakojot produkciju materiālos, kas nav pārstrādājami otrreiz, tiek radīts liels atkritumu daudzums, un tā ir papildus slodze apkārtējai videi. Videi visdraudzīgākais risinājums, protams, būs izvēlēties iepakojuma materiālu, kas ir ražots no pārstrādāta materiāla. Viena no populārākajām uzņēmumu izvēlēm ir papīra maisiņi no pārstrādāta kraft papīra. Protams, ne visas preces ir iespējams iepakot papīra iepakojumā, tādēļ labs risinājums šādu produktu iepakošanai ir BIO maisiņi, kas tiek ražoti no bioloģiski sadalāma un kompostējama materiāla.

 

Bioplastmasas iepakojums – efektīva resursu izmantošanai

 

Bioplastmasas iepakojums tiek ražots no MATER-BI materiāla. Šī materiāla ražošanā tiek izmantota celuloze, augu ciete, augu eļļas un tā kombinācijas. Vizuāli un kvalitatīvo īpašību ziņā bioplastmasa ne ar ko neatšķiras no parastās plastmasas iepakojuma, bet tās galvenais pluss ir tas, ka šis iepakojamais materiāls dabā pilnībā sadalās. Pārstrādātu bioplastmasu var izmantot atkārtoti kā kompostējamo materiālu. SIA Unilevel klientiem piedāvā plašu bioiepakojuma maisiņu klāstu:

 

  • T-shirt tipa maisus ar apdruku un bez apdrukas, 
  • maisus ruļļos, 
  • noplēšamos maisus ar un bez klipšiem un 
  • celulozes maisus ar plakanu pamatni. 

 

Lai nepazaudētu savus pircējus, uzņēmumiem ir jāseko līdzi gan šī brīža tendencēm tirgū, gan patērētāju vēlmēm, tādēļ aicinām uzņēmumus izvēlēties dabai draudzīgu iepakojumu. 


Sazinieties ar mums, lai atrastu sava uzņēmuma ražotajai produkcijai piemērotāko iepakojuma veidu!