Maizes iepakojamais materiāls

iepakojamais materials 1 1

 

Iepakojums ir pirmais, ko pircējs ierauga, paņemot rokās preci. Lai arī ir svarīga paša produkta kvalitāte, tomēr pircējam ne mazāk svarīgs ir arī vizuālais iespaids. Bieži vien veikalu plauktos ir ļoti daudz līdzīga veida preces, un tieši iepakojums ir viens no veidiem, kā izcelties uz konkurentu ražoto produktu fona un kas palīdzēs pircējam pieņemt lēmumu par labu jūsu produktam. Ja vēlies, lai tava pircēja pozitīvā iepirkšanās pieredze sākas jau ar produkta pamanīšanu veikala plauktā – parūpējies par gaumīgu, pārdomātu un jūsu uzņēmuma filozofijai atbilstošu produkta iepakojuma materiālu. Pie mums var iegādāties dažāda izmēra, materiāla un dizaina iepakojumu materiālu pārtikas precēm, bakalejai, higiēnas precēm, kā arī dažāda veida slēdzamos jeb zip-lock maisiņus pārtikas un nepārtikas preču iepakošanai.

 

 

Iepirkuma maisiņi – uzņēmuma reklāma

 

Turpinot runāt par iepirkšanās pieredzi un klienta ceļu – iepakojot nopirkto preci skaistā dizaina iepirkuma maisiņā, jūs noslēgsiet klienta patīkamo iepirkšanās pieredzi ar skaistu akcentu. Kā arī iepirkuma maisiņš klientam atgādinās par jūsu uzņēmumu arī pēc pirkuma veikšanas – iespējams, klients jūsu uzņēmuma iepirkuma maisiņu izmantos atkārtoti, neapzināti sev atgādinot par jūsu uzņēmumu un produktu. Izvēloties klientiem piedāvāt papīra maisiņus vai maisiņus, kas ražoti no otrreiz pārstrādāta materiāla, jūs varat savam pircējam parādīt, ka jūsu uzņēmuma rūp apkārtējā vide un jūs – veicot savu uzņēmējdarbību, cenšaties atstāt pēc iespējas mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi.

 

Papīra iepakojums – rūpēs par apkārtējo vidi

 

Lai parādītu jūsu uzņēmuma rūpes par apkārtējo vidi, ja jūsu produkta specifika to atļauj, iesakām izvēlēties papīra iepakojumu. Papīra maisiņi ir piemēroti visu veidu pārtikas produktiem, bakalejai, konditorejai un citiem pārtikas produktiem. Papīra maisiņus ar rokturiem un bez rokturiem var izmantot daudzu citu nepārtikas produktu iesaiņošanai – apģērba, rotaslietu, nelielu dekoru, kancelejas preču u.c. preču iesaiņošanai. Piedāvājam izgatavot personalizētus papīra maisiņus, uzdrukājot uz tiem uzņēmuma logo, attēlu vai jebkādu jums vēlamu tekstu. Lai arī šķiet, ka, izvēloties papīra maisiņus, apdrukas iespējas nebūs tik plašas, salīdzinot ar plastmasas maisiņiem, tā nav. Papīra maisiņu apdrukas iespējas ir ļoti plašas, kā arī ir iespējams izvēlēties jums nepieciešamo maisiņa izmēru un rokturu dizainu.

 

Sazinies ar mums, un kopīgi mēs nonāksim pie tava produkta ideālā iepakojuma dizaina!