Unilevel - Jaunumi | Iepakojuma materiāls

ietinama pleve 1

Plēves un aizsargplēves ir neaizstājams palīgs daudzu nozaru uzņēmumiem, ļaujot nodrošināt produkcijas kvalitāti un drošību transportēšanas un uzglabāšanas laikā. Kvalitatīvas plēves izvēle ir svarīga, jo tās palīdz saglabāt preci tās sākotnējā stāvoklī, palīdzot novērst preču bojāšanos un vērtības kritumu. Plēves tiek izmantotas atkarībā no uzņēmuma specifikas un vajadzībām. Piemēram, palešu iepakošanai izmanto elastīgās palešu jeb "stretch" plēves, kas pieejamas gan manuālai, gan mehāniskai lietošanai. Tās ir ļoti izturīgas, nodrošinot kvalitatīvu preču iepakošanu un aizsardzību.

Termoformējošās plēves tiek plaši izmantotas pārtikas produktu iepakošanā, jo tās var viegli formēt un pielāgot produkta formai, ļaujot pārtikas produktus ilgāk saglabāt svaigus. Vienslāņa un divslāņu plēves izmanto lauksaimniecībā, jo tās nodrošina UV aizsardzību un ir piemērotas siltumnīcu un lecekšu pārklāšanai. Savukārt laminētās plēves ar aizsargbarjeras īpašībām būs piemērots risinājums gandrīz jebkāda veida preču iepakošanai, jo tās spēj izturēt augstas slodzes un nodrošināt efektīvu aizsardzību pret ārējiem apstākļiem.

Lasīt tālāk...

bio maisini

Arvien lielāka sabiedrības izpratne par vides problēmām un vajadzība pēc ilgtspējīgām alternatīvām ir veicinājusi pieprasījumu pēc bio maisiņiem. Pieprasījums, viennozīmīgi, ietekmē piedāvājumu – tas kļūst aizvien plašāks un pieejamāks sabiedrībai. 

Lasīt tālāk...

papira maisins

Papīra maisiņš – mūsdienīga un videi draudzīga izvēle

Laikā, kad visā pasaulē aktīvi tiek runāts par klimata pārmaiņām un to, kā tās samazināt, katram cilvēkam ir iespēja piedalīties vides uzlabošanā, izvēloties dzīvot dabai draudzīgi. Ir dažādi veidi, kā to darīt, un viens no tiem ir plastmasas maisiņu aizstāšana ar papīra maisiņiem. Neskatoties uz to, ka papīra maisiņi dažādos veikalu tīklos un uzņēmumos parādījušies jau sen, joprojām daļa sabiedrības ikdienā izmanto plastmasas maisiņus. 

Lasīt tālāk...

 limlentas iepakosanai 1

Līmlente ir universāls iepakojamais materiāls, kas noderēs gandrīz jebkurā uzņēmumā. Mūsdienās, attīstoties piegāžu tīklam un piegādes ātrumam gan Latvijas, gan Baltijas robežās, vairs nav izdevīgi doties ar personīgo transportu uz noliktavu vai veikalu otrā Latvijas malā, lai iegādātos nepieciešamos materiālus un rezerves daļas uzņēmuma vajadzībām. Šobrīd finansiāli izdevīgāks risinājums ir preču piegāde ar pasta, kurjera vai pakomāta starpniecību.

Lasīt tālāk...

 flow pack iepakosana 1 1

Kas ir flow-pack iepakojums?

 Flow-pack iepakojums rūpniecībā un pārtikas ražošanā ir plaši izmantots iesaiņojuma veids. Tas ir produktu iepakojums ar vienu garenvirziena un divām šķērseniskām šuvēm. Šis iepakojums ir ļoti pieprasīts pārtikas, it sevišķi maizes un miltu konditorejas izstrādājumu (ciabattas, keksi, sausmaizītes, mīkstās barankas, sausbaranciņas, bulciņas u.c.), piena produktu (siera, biezpiena sieriņu un desertu, biezpiena) iepakošanā. Vēl viena pārtikas nozare, kur ideāli piemērots ir tieši flow- pack iepakojums, ir saldētie pārtikas produkti – dārzeņi, ledus, saldējums, deserti, pelmeņi, pankūkas u.c. Šo iepakošanas veidu izmanto gan mazi, gan lieli uzņēmumi: šāds automatizētais iepakošanas process ļauj samazināt darbaspēka izmaksas, ir ērts, ātrs un efektīvs. 
 

Lasīt tālāk...

ziemassvetku davanas

Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem, un ir pēdējais brīdis sākt domāt par dāvanām klientiem, sadarbības partneriem un darbiniekiem. Korporatīvo dāvanu tradīcija ir ļoti nozīmīga, jo šis ir veids, kā pateikties lojālajiem klientiem un ilgtermiņa sadarbības partneriem – dāvana ir viens no labākajiem veidiem, kā likt justies īpašiem un novērtētiem. Lai arī šķiet, ka tāds sīkums kā iepakojums nemaina dāvanas vērtību, tomēr vēlamies atgādināt, cik būtiski no mārketinga viedokļa ir ievērot vienotu uzņēmuma stilu it visā, pat Ziemassvētku dāvanās. Un kādēļ gan neizmantot iespēju dāvanu pārvērst jūsu uzņēmuma reklāmā? 

Lasīt tālāk...

 

 papira maisini 1

 

Ilgtspējīgs un dabai draudzīgs iepakojums

 

Produktu iepakojums var vai nu veicināt produkta pārdošanas apjomus, vai nu tos kavēt. Lai arī paša produkta kvalitāte ir ļoti svarīga, tomēr nereti pievilcīgs iepakojums ir iemesls, kādēļ pircējs izvēlas iegādāties konkrēto produktu. Šobrīd cilvēki aizvien vairāk uzmanības pievērš tam, cik produkts un tā iepakojums ir draudzīgs apkārtējai videi. Pētījumi liecina, ka 58% Latvijas iedzīvotāju ir svarīgi, lai preces iepakojums būtu videi draudzīgs un pārstrādājams. Tas nozīmē, ka lielākā daļa no patērētājiem Latvijā pievērš uzmanību tam, kāds ir produktu iepakojums un vai to ir iespējams pārstrādāt. Arī ražotājiem būtu jāpievērš uzmanība šai tendencei un sava saražotā produkcija jāiepako ilgtspējīgā un videi draudzīgā iepakojumā. 

Lasīt tālāk...

iepakojamais materials 1 1

 

Iepakojums ir pirmais, ko pircējs ierauga, paņemot rokās preci. Lai arī ir svarīga paša produkta kvalitāte, tomēr pircējam ne mazāk svarīgs ir arī vizuālais iespaids. Bieži vien veikalu plauktos ir ļoti daudz līdzīga veida preces, un tieši iepakojums ir viens no veidiem, kā izcelties uz konkurentu ražoto produktu fona un kas palīdzēs pircējam pieņemt lēmumu par labu jūsu produktam. Ja vēlies, lai tava pircēja pozitīvā iepirkšanās pieredze sākas jau ar produkta pamanīšanu veikala plauktā – parūpējies par gaumīgu, pārdomātu un jūsu uzņēmuma filozofijai atbilstošu produkta iepakojuma materiālu. Pie mums var iegādāties dažāda izmēra, materiāla un dizaina iepakojumu materiālu pārtikas precēm, bakalejai, higiēnas precēm, kā arī dažāda veida slēdzamos jeb zip-lock maisiņus pārtikas un nepārtikas preču iepakošanai.

 

Lasīt tālāk...

Polsterētās aploksnes ar gaisa aizsardzības burbuļiem un pašlīmējošu lentu. Šobrīd sortimentā ir 11 dažāda lieluma polsterētas aploksnes, kas īpaši piemērotas sūtījumiem ar augstu drošības pakāpi – polsterējums palīdz aizsargāt dažāda veida sūtījumus no ārējās vides ietekmes un mehāniskiem bojājumiem transportēšanas laikā.

Par citiem sūtījumu iepakojuma materiāliem lasiet sadaļā "IEPAKOJUMS SŪTĪJUMIEM".

Sazinies ar mums, lai precizētu detaļas!

Lasīt tālāk...

Šajā vietnē izmanto sīkdatnes.
Sīkdatnes ir maza izmēra šifrēti teksta faili, kas uz noteiktu laika periodu tiek saglabāti lietotāja datorā vai pārlūkprogrammā vietnes efektīvākai darbībai.