Unilevel - Jaunumi | Iepakojuma materiāls

 

 

Ilgtspējīgs un dabai draudzīgs iepakojums

 

Produktu iepakojums var vai nu veicināt produkta pārdošanas apjomus, vai nu tos kavēt. Lai arī paša produkta kvalitāte ir ļoti svarīga, tomēr nereti pievilcīgs iepakojums ir iemesls, kādēļ pircējs izvēlas iegādāties konkrēto produktu. Šobrīd cilvēki aizvien vairāk uzmanības pievērš tam, cik produkts un tā iepakojums ir draudzīgs apkārtējai videi. Pētījumi liecina, ka 58% Latvijas iedzīvotāju ir svarīgi, lai preces iepakojums būtu videi draudzīgs un pārstrādājams. Tas nozīmē, ka lielākā daļa no patērētājiem Latvijā pievērš uzmanību tam, kāds ir produktu iepakojums un vai to ir iespējams pārstrādāt. Arī ražotājiem būtu jāpievērš uzmanība šai tendencei un sava saražotā produkcija jāiepako ilgtspējīgā un videi draudzīgā iepakojumā. 

Lasīt tālāk ...

Iepakojums ir pirmais, ko pircējs ierauga, paņemot rokās preci. Lai arī ir svarīga paša produkta kvalitāte, tomēr pircējam ne mazāk svarīgs ir arī vizuālais iespaids. Bieži vien veikalu plauktos ir ļoti daudz līdzīga veida preces, un tieši iepakojums ir viens no veidiem, kā izcelties uz konkurentu ražoto produktu fona un kas palīdzēs pircējam pieņemt lēmumu par labu jūsu produktam. Ja vēlies, lai tava pircēja pozitīvā iepirkšanās pieredze sākas jau ar produkta pamanīšanu veikala plauktā – parūpējies par gaumīgu, pārdomātu un jūsu uzņēmuma filozofijai atbilstošu produkta iepakojuma materiālu. Pie mums var iegādāties dažāda izmēra, materiāla un dizaina iepakojumu materiālu pārtikas precēm, bakalejai, higiēnas precēm, kā arī dažāda veida slēdzamos jeb zip-lock maisiņus pārtikas un nepārtikas preču iepakošanai.

 

Lasīt tālāk ...

Polsterētās aploksnes ar gaisa aizsardzības burbuļiem un pašlīmējošu lentu. Šobrīd sortimentā ir 11 dažāda lieluma polsterētas aploksnes, kas īpaši piemērotas sūtījumiem ar augstu drošības pakāpi – polsterējums palīdz aizsargāt dažāda veida sūtījumus no ārējās vides ietekmes un mehāniskiem bojājumiem transportēšanas laikā.

Par citiem sūtījumu iepakojuma materiāliem lasiet sadaļā "IEPAKOJUMS SŪTĪJUMIEM".

Sazinies ar mums, lai precizētu detaļas!

Lasīt tālāk ...

Šajā vietnē izmanto sīkdatnes.
Sīkdatnes ir maza izmēra šifrēti teksta faili, kas uz noteiktu laika periodu tiek saglabāti lietotāja datorā vai pārlūkprogrammā vietnes efektīvākai darbībai.