Unilevel - Iepakojuma materiāls | Maisiņi

Par mums

Materiālu daudzveidība iepakošanas un reklāmas vajadzībām ir ļoti plaša, sniedzot iespēju izvēlēties piemērotus materiālus un dizainu, kas atbilst konkrētā uzņēmuma vai produktu vajadzībām. Ņemot vērā patērētāju augošo vēlmi pēc videi draudzīgiem un ilgtspējīgiem risinājumiem, izvēloties iepirkumu maisiņus vai citus iepakošanas materiālus, ir svarīgi ņemt vērā gan produkta aizsardzību, gan arī videi draudzīgās alternatīvas, lai veicinātu ilgtspējīgu un atbildīgu uzņēmējdarbību. 

SIA “Unilevel” piedāvājumā atradīsiet visdažādākā dizaina un funkcionālā pielietojuma iepakojuma materiālus ar un bez apdrukas iespējām. Piedāvājam ļoti plašu iepakojumu materiālu sortimentu kā individuālā dizaina maisi, vienkāršas iepakojuma plēves un sarežģītās konstrukcijas maisus. Vairāk kā 20 gadi nozarē ir ļāvuši uzkrāt milzīgu pieredzi, lai ātri un profesionāli palīdzētu atrast katram uzņēmumam piemērotāko. 

Uzņēmums Latvijas tirgū darbojas jau no 2002.gada, tādēļ SIA Unilevel komandas zināšanas un pieredze tiks galā ar vislielākajiem izaicinājumiem. Uzņēmuma prioritāte ir personīga attieksme un ilgtermiņa attiecības ar katru klientu, piedāvājot profesionāļa padomu, plašu iepakojuma klāstu, labu kvalitātes/cenas attiecību un īsu piegādes laiku. 

Mūsu piedāvātie produkti: bioloģiski kompostējami maisi (maisiņi), reklāmas maisiņi, bakalejas un beramo produkcijas iepakojumi, maisiņi pārtikas rūpniecībai, maisiņi rūpniecībai, higiēnas preču maisiņi, piedāvājumi autoservisiem, slēdzamie maisi un plēves.

Lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem, lai saņemtu konsultāciju un labāko risinājumu jūsu preču iepakošanai un reklāmai!

 

Šajā vietnē izmanto sīkdatnes.
Sīkdatnes ir maza izmēra šifrēti teksta faili, kas uz noteiktu laika periodu tiek saglabāti lietotāja datorā vai pārlūkprogrammā vietnes efektīvākai darbībai.